Nil Bilişim Ailesi Olarak;

15 yıllı aşkın tecrübemiz, alanında uzman ekibimiz ile birlikte tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile Bursa ve çevresindeki pek çok kurum ve kuruluşa hızlı, güvenli ve ekonomik bilişim hizmetleri vermekteyiz.

Microsoft ürünlerin satışı, lisanslama ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra donanım, server hizmetleri, network ve ağ güvenliği çözümleri gibi birçok konuda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Office 365, Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri gibi yeni nesil ürünlerle alakalı tam donanımlı uzman ekiplerimiz, müşterilerimiz için en uygun ve ideal ürünlerin analizlerini yapar, onlar için raporlar hazırlayarak doğru ve ekonomik ürünlere yönlendirmelerini sağlayarak maksimum verimi almalarına yardımcı olur. Nil Bilişim Microsoft, Logo Yazılımları, Acronis, Nod32, Dell, Lenovo, Asus, ürünleri başta olmak üzere birçok marka yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve servis bayiliklerine de sahiptir.

 

Nil Bilişim Microsoft Çözüm Ortağı Portal için tıklayınız !

 

Kalite Politikamız

Nil Bilişim geçmişten gelen bilgi birikimi, tecrübe ve sektörel deneyimi ile oluşturduğu kalite politikasını ekip çalışması ruhu, samimi ilişki ve görevinde ciddi yaklaşımı ile uygulamaktadır.

Hizmet anlayışımızın ana ilkesi hedeflere ulaşmak ve üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ekip çalışması ile güncel kalite standartlarını uygulamayı ve rekabet ve gelişim gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Nil Bilişim olarak bizler; araştırma - geliştirme, iyileştirmeye yönelik çalışmalar planlamayı, planladığımız çalışmalardan elde ettiğimiz en yüksek verimi, iş paydaşları ve müşterilerimize yansıtmayı Taahhüt ederiz.

Microsoft Office Kullanıcısı Yüzdesel Dağılımı

Çözüm ortaklarımız