Kurumsal Ağ Çözümleri

Günümüzde Ağ yapıları hangi segmentte olursa olsun şirketlerin titizlikle üzerinde durduğu bir konudur. Firmaların yerel veya uzak bağlantı yapılarındaki iletişim ve bu iletişimin kalitesi bu alana olan ilginin artmasına neden olmuştur.

Aynı şekilde Data Center tarafında da network çözümleri firmalar için yadsınamaz bir öneme sahiptir. Nil Bilişim olarak uzman mühendis kadromuzla; güvenlik, esneklik, yönetilebilirlik ve yüksek erişilebilirlik formlarına bağlı kalarak müşterilerimize, Network alanındaki tüm ihtiyaçlara yönelik tam kapsamlı çözümler sunmaktayız.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu uçtan uca Network hizmetlerinde, HP / UBİQUİTİ UBNT /CİSCO / MİKROTİK /ZYXEL / PLANET gibi Network ürün ve hizmet gruplarında dünya devi olan markaların sağladığı yapıyı referans almaktayız.

Müşterilerimiz ihtiyaç analizleri neticesinde anahtar teslim network yapılarını kurarak ihtiyaçlarını en kaliteli , hatasız ve stabil çalışma endeksli olarak kurguluyor; uzun yıllar boyunca ağ sorunları yaşamamaları için kablolama ve yapı mimarisinde hatasız üretimler yapıyoruz.KABİN VE KABİNET SİSTEMLERİ

SWİCHLER VE NETWORK ÜRÜNLERİ

KABLOSUZ İLETİŞİM ÜRÜNLERİ

NOKTADAN NOKTAYA KABLOSUZ VERİ TAŞIMA

FİBER OPTİK ALTYAPI VE İLETİŞİM

NETWORK GÜVENLİĞİ

AĞ GÜVENLİĞİ VE YAPILANDIRILMASI

KUSURSUZ MONTAJ VE İŞÇİLİK

İlgili Linkler